Nawiguj pomiędzy projektami

Symbol Studio

Historie zaprojektowane
w symbolach

INTEX - Centrum rozwojowe.
Nowa jakość szkoleń z zakresu automatyki i robotyki.

Klient:

INTEX to jedna z największych firm szkoleniowych z systemów automatyki w Polsce, jej klientami są między innymi takie marki jak Coca-Cola, Philips, IKEA czy Volkswagen. Firma z powodzeniem działa już od 25 lat na rynku dążąc do ciągłego rozwoju. Ich stara identyfikacja nie spełniała podstawowych założeń.

Wyzwanie:

Przeprowadzić kompletny rebranding marki, począwszy od projektu logo, materiałach identyfikacyjnych aż po stronę internetową i dedykowaną sesję zdjęciową. Nowy wizerunek miał w bardziej bezpośredni sposób nawiązywać do rozwoju oraz nauki.

Rozwiązanie:

Komunikacja, rozwój oraz technologia, te słowa były głównym motywem podczas tworzenia nowego wizerunku dla firmy INTEX.  Wstępna analiza określiła nam również archetyp marki, jakim został "Opiekun".

Po pierwszym researchu i szkicach koncepcyjnych działania projektowe skorelowane zostały na bazie tworzących się okręgów - te elementy idealnie wpasowują się zarówno w przedstawione wyżej wartości jak i bezpośrednio odnoszą się do archetypu marki.

Efektem prac jest jasny i przede wszystkim spójny system komunikacji wizualnej, który przełożył się na wzrost rozpoznawalności marki oraz zaczął mocniej angażować potencjalnych odbiorców.

Zakres prac:

Nagrody i wyróżnienia:

Poprzednia wersja logo
Nowa wersja
Skontaktuj się
Skontaktuj się.
Opowiedz mi swoją
historię.
kontakt@symbolstudio.pl
ul.Wincentego Pola 27,
44-100 Gliwice
Strona na której się znajdujesz używa plików cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na politykę prywatności.