©
2019
Następny projekt
Poprzedni projekt
zjedź niżej

Centrum rozwojowe systemów automatyki
"Obierz kurs na rozwój

Założenia

INTEX to jedna z największych firm szkoleniowych z systemów automatyki w Polsce, jej klientami są między innymi takie marki jak Coca-Cola, Philips, IKEA czy Volkswagen. Firma z powodzeniem działa już od 25 lat na rynku dążąc do ciągłego rozwoju.

Ich stara identyfikacja nie spełniała podstawowych założeń. Nie komunikowała się z obiorcą w odpowiedni sposób, była mało charakterystyczna i problematyczna w dalszym rozwoju marki. Klient zdecydował się na kompletny rebranding począwszy od projektu logo, materiały identyfikacyjne aż po stronę internetową oraz panel klienta.

Wynik

Komunikacja, rozwój oraz technologia, te słowa były głównym motywem podczas tworzenia nowego wizerunku dla firmy INTEX.  Wstępna analiza określiła nam również archetyp marki, jakim został "Opiekun".

Po pierwszym researchu i szkicach koncepcyjnych działania projektowe skorelowane zostały na bazie tworzących się okręgów - te elementy idealnie wpasowują się zarówno w przedstawione wyżej wartości jak i bezpośrednio odnoszą się do archetypu marki.

Efektem prac jest jasny i przedewszystkim spójny system komunikacji wizualnej, który przełożył się na wzrost rozpoznawalności marki oraz zaczął mocniej angażować potencjalnych odbiorców.

Nagrody

Behance Graphic Design / Nominacja do rebrandingu roku w RE:PL

Poprzednia wersja logo
Nowa wersja
Skontaktuj się
+48 794 414 109
kontakt@symbolstudio.pl
ul. Wincentego Pola 27
Park Naukowo Technologiczny
(Technopark Gliwice)
44-100 Gliwice
NIP
9691457763
Napisz do mnie
Dziękuję za twoją wiadomość!
-
Odpowiem najszybciej jak tylko będzie to możliwe
Ups! Coś poszło nie tak, sprawdź jeszcze raz formularz!