©
2018
zjedź niżej
Studio

Od 10 lat pomagam tworzyć spójną strategię wizualną marek i produktów projektując identyfikacje wizualne, ilustracje, opakowania czy strony internetowe.

Mateusz Pałka

Do każdego klienta podchodzę indywidualnie zgłębiając się w problematykę jego firmy. Każda marka działa inaczej, posiada swój unikalny charakter oraz swoją historię, którą trzeba opowiedzieć w odpowiedni sposób tylko wtedy stanie się wiarygodna, wzbudzi zaufanie u odbiorcy.

Realizuję kompleksowe zlecenia, w których każdy element jest równie istotny. Dopiero złożenie ich w całość daje odpowiednie efekty w odbiorze marki.

Baza specjalistów w branżach pokrewnych daje pełne spektrum możliwości by rozszerzać zakres usług dostosowując go do potrzeb klienta.

Jeśli twoja marka lub produkt ma problem z rozpoznawalnością a wizerunek nie przynosi oczekiwanych korzyści biznesowych - napisz do mnie, chętnie pomogę opowiedzieć twoją historię za pomocą wizualnych metod!

Co mogę zrobić dla ciebie?

Identyfikacja wizualna

Rebranding

Produkcja druku

Projekty pod publikacje

Projekty opakowań

Ilustracje

UX/UI - Projekty stron www

Nadzór nad marką

Proces
01
Analiza potrzeb
klienta

Pierwszym etapem każdego nowego zlecenia jest analiza problemów oraz potrzeb klienta. Dobranie odpowiednich rozwiązań na podstawie warsztatów z klientem jest kluczowe by rozpocząć dalsze prace.

02
Harmonogram
oraz wycena prac

W drugim etapie tworzony jest harmonogram pozwalający oszacować długość oraz cenę realizowanych projektów.  Harmonogram pozwala również klientowi zaplanować kolejne działania biznesowe związane z realizowanymi projektami.

03
Realizacja projektu
przy współpracy z klientem

Proces realizacji projektu odbywa się w ścisłej współpracy z klientem w systemie do zarządzania projektami ActiveCollab. System ten usprawnia komunikację, daje dostęp do wszystkich stworzonych projektów w jednym miejscu oraz pokazuje jakie projekty będą realizowane w kolejnych etapach.

04
Wdrożenie oraz
nadzór nad projektem

Wdrożenie w życie zakończonych projektów jest równie istotne co sam etap projektowy - wydruk elementów identyfikacyjnych czy wdrożenie strony internetowej wymaga odpowiedniego nadzoru i doświadczenia. Klient jest wspierany również po zakończeniu etapów projektowych.

Opinie
Michał Zappa
INTEX - Kierownik Rozwoju i Sprzedaży

"Zakres prac obejmował kompletne przeprojektowanie naszego wizerunku począwszy od logo i wszystkich materiałów drukowanych po stronę internetową. Wiedza i doświadczenie Mateusza były kluczowe w zrealizowaniu z sukcesem całego przedsięwzięcia. Nasza identyfikacja wizualna zdobywa regularnie nagrody co również nas cieszy i utwierdza w przekonaniu dobrze wykonanej pracy. 

Z Mateuszem do tej pory jesteśmy w kontakcie realizując kolejne projekty. "

Krzysztof Wróbel
S8 - CEO & FOUNDER

"Mateusz od ponad 3 lat współpracuje z S8 S.A. projektując identyfikację wizualną. Realizowane projekty bezpośrednio przenoszą się na wzrost rozpoznawalności wśród naszych klientów, od których również mamy informację o pozytywnym odbiorze naszego wizerunku.

Bazując na doświadczeniach wynikających z dotychczasowej współpracy, mogę z całym przekonaniem zarekomendować usługi Mateusza."

Przemysław Watoła
Sewmed - CEO

"Nasza współpraca rozpoczęła się ponad 6 lat temu i trwa do dzisiaj. Projekt opakowania Maść Niedźwiedzia® był jednym z pierwszych wspólnie zrealizowanych i odrazu okazał się strzałem w dziesiątkę.

Mateusz dba by projekty spełniały wszystkie stawiane przed nimi zadania - trafiały do grupy docelowej, były funkcjonalne i przede wszystkim skuteczne."

Rafał Czupryna
Family Friends - CEO & Founder

"Mateusz potrafi bardzo dobrze wczuć się w problematykę klienta, zrozumieć ją oraz zaproponować rozwiązania wizualne, które idealnie oddają charakter mojej marki a przy tym wyróżnią ją na tle konkurencji. Dostarczane projekty były realizowane zawsze na czas z dbałością o detale i szczegóły.

Stworzona identyfikacja wizualna jest kluczem do dalszych działań marketingowych. Polecam serdecznie Mateusza jako profesjonalistę w swojej dziedzinie."

Klienci
Skontaktuj się
+48 794 414 109
kontakt@symbolstudio.pl
ul. Wincentego Pola 27
Park Naukowo Technologiczny
44-100 Gliwice
NIP
9691457763
Napisz do mnie
Dziękuję za twoją wiadomość!
-
Odpowiem najszybciej jak tylko będzie to możliwe
Ups! Coś poszło nie tak, sprawdź jeszcze raz formularz!