©
2019
zjedź niżej
Studio

Od 10 lat pomagam tworzyć spójną strategię wizualną marek i produktów projektując identyfikacje wizualne, ilustracje, opakowania czy strony internetowe.

Mateusz Pałka

Do każdego klienta podchodzę indywidualnie zgłębiając się w problematykę jego firmy. Każda marka działa inaczej, posiada swój unikalny charakter oraz swoją historię, którą trzeba opowiedzieć w odpowiedni sposób tylko wtedy stanie się wiarygodna, wzbudzi zaufanie u odbiorcy.

Realizuję kompleksowe zlecenia, w których każdy element jest równie istotny. Dopiero złożenie ich w całość daje odpowiednie efekty w odbiorze marki.

Baza specjalistów w branżach pokrewnych daje pełne spektrum możliwości by rozszerzać zakres usług dostosowując go do potrzeb klienta.

Jeśli twoja marka lub produkt ma problem z rozpoznawalnością a wizerunek nie przynosi oczekiwanych korzyści biznesowych - napisz do mnie, chętnie pomogę opowiedzieć twoją historię za pomocą wizualnych metod!

Co mogę zrobić dla ciebie?

Projekt logo

Księga znaku

Identyfikacja wizualna

Księga identyfikacji wizualnej

Analiza marki

Rebranding

Projekty pod publikacje

Projekty opakowań

Ilustracje

Ikonografia

UX/UI - Projekty stron www

Produkcja druku

Nadzór nad marką

Proces
01
Analiza
potrzeb klienta

Pierwszym etapem każdego nowego zlecenia jest analiza problemów oraz potrzeb klienta. Dobranie odpowiednich rozwiązań na podstawie warsztatów z klientem jest kluczowe by rozpocząć dalsze prace.

02
Harmonogram
oraz wycena prac

W drugim etapie tworzony jest harmonogram pozwalający oszacować długość oraz cenę realizowanych projektów.  Harmonogram pozwala również klientowi zaplanować kolejne działania biznesowe związane z realizowanymi projektami.

03
Realizacja projektu
przy współpracy z klientem

Proces realizacji projektu odbywa się w ścisłej współpracy z klientem w systemie do zarządzania projektami ActiveCollab. System ten usprawnia komunikację, daje dostęp do wszystkich stworzonych projektów w jednym miejscu oraz pokazuje jakie projekty będą realizowane w kolejnych etapach.

04
Wdrożenie oraz
nadzór nad projektem

Wdrożenie w życie zakończonych projektów jest równie istotne co sam etap projektowy - wydruk elementów identyfikacyjnych czy wdrożenie strony internetowej wymaga odpowiedniego nadzoru i doświadczenia. Klient jest wspierany również po zakończeniu etapów projektowych.

Opinie

Zakres prac obejmował kompletne przeprojektowanie naszego wizerunku począwszy od logo i wszystkich materiałów drukowanych po stronę internetową. Wiedza i doświadczenie Mateusza były kluczowe w zrealizowaniu z sukcesem całego przedsięwzięcia. Nasza identyfikacja wizualna zdobywa regularnie nagrody co również nas cieszy i utwierdza w przekonaniu dobrze wykonanej pracy. Z Mateuszem do tej pory jesteśmy w kontakcie realizując kolejne projekty. 

Michał Zappa
INTEX - Kierownik Rozwoju

Mateusz od ponad 3 lat współpracuje z S8 S.A. projektując identyfikację wizualną. Realizowane projekty bezpośrednio przenoszą się na wzrost rozpoznawalności wśród naszych klientów, od których również mamy informację o pozytywnym odbiorze naszego wizerunku.

Bazując na doświadczeniach wynikających z dotychczasowej współpracy, mogę z całym przekonaniem zarekomendować usługi Mateusza

Krzysztof Wróbel
S8 - CEO & Founder

Nasza współpraca rozpoczęła się ponad 6 lat temu i trwa do dzisiaj. Projekt opakowania Maść Niedźwiedzia® był jednym z pierwszych wspólnie zrealizowanych i odrazu okazał się strzałem w dziesiątkę.

Mateusz dba by projekty spełniały wszystkie stawiane przed nimi zadania - trafiały do grupy docelowej, były funkcjonalne i przede wszystkim skuteczne.

Przemysław Watoła
Sewmed - CEO

Mateusz potrafi bardzo dobrze wczuć się w problematykę klienta, zrozumieć ją oraz zaproponować rozwiązania wizualne, które idealnie oddają charakter mojej marki a przy tym wyróżnią ją na tle konkurencji. Dostarczane projekty były realizowane zawsze na czas z dbałością o detale i szczegóły. Stworzona identyfikacja wizualna jest kluczem do dalszych działań marketingowych. Polecam serdecznie Mateusza jako profesjonalistę w swojej dziedzinie.

Rafał Czupryna
Family Friends - CEO
Klienci
Skontaktuj się
+48 794 414 109
kontakt@symbolstudio.pl
ul. Wincentego Pola 27
Park Naukowo Technologiczny
(Technopark Gliwice)
44-100 Gliwice
NIP
9691457763
Napisz do mnie
Dziękuję za twoją wiadomość!
-
Odpowiem najszybciej jak tylko będzie to możliwe
Ups! Coś poszło nie tak, sprawdź jeszcze raz formularz!