Symbol Studio

©

Jesteśmy studiem brandingowym.
Definiujemy marki na nowo.

Zjedź niżej i dowiedz się więcej

Technomex

Rebranding marki, która pomoc ma wpisaną w swoje DNA

Marka Technomex już od 30 lat specjalizuje się w diagnozowaniu oraz tworzeniu sprzętu rehabilitacyjnego. Doświadczenie oraz rozwój sprawił że stała się liderem rynku współpracując z takimi markami jak PZPN, AMP Footboll czy Wojskowa Akademia Techniczna.

Marka prężnie rozwija również swój własny ośrodek rehabilitacyjny. Mieszczący się w Gliwicach obiekt wykorzystując egzoszkielety czy wirtualną rzeczywistość stał się jednym z najnowocześniejszych w Polsce.

01_ Klient

02_ Zakres prac

  • Analiza rynku i grupy docelowej
  • Projekt logo
  • Księga identyfikacji wizualnej
  • Główny motyw przewodni marki
  • Elementy identyfikacyjne
  • Animacje

03_ Nagrody

Strategia
zaszyta w znaku

Minimalistyczna forma materiałów identyfikacyjnych bezpośrednio przekłada się na nowoczesny wizerunek a przy tym jest łatwiejszy w odbiorze dla szerszej grupy docelowej. Odbiorcami marki są nie tylko ośrodki rehabilitacyjne czy szpitale ale również osoby szukające pomocy.

Sygnet z logo stał się fundamentem budowania całej strategii wizualnej, jest nie tylko znakiem, który identyfikuje markę oraz nawiązuje do poprzedniej wersji logo ale również definiuje sposób w jaki budowane są kolejne jej elementy. Pozwala podkreślić komunikację pomocy oraz nadać technologicznego charakteru marce.

Ikony kategorii

Konstrukcja ikon bezpośrednio odwołuje się do idei zaszytej w logo, dlatego elementy ruchu oraz "oplatania" są widoczne w każdej z ikon. Zróżnicowana kolorystyka ma za zadanie ułatwić odbiorcy odnalezienie danej kategorii.

Inne realizacje

Zmorph

Nowe spojrzenie na branżę wydruków 3D

Zobacz

DreamStorm

Studio specjalizujące się w tworzeniu gier oraz aplikacji VR/AR

Zobacz

Fresh Brands

Nowoczesny wizerunek marki fashion

Zobacz