Symbol Studio

©

Jesteśmy studiem brandingowym.
Definiujemy marki na nowo.

Zjedź niżej i dowiedz się więcej

Technomex

Rebranding marki, która pomoc ma wpisaną w swoje DNA

Marka Technomex już od 30 lat specjalizuje się w diagnozowaniu oraz tworzeniu sprzętu rehabilitacyjnego. Doświadczenie oraz rozwój sprawił że stała się liderem rynku współpracując z takimi markami jak PZPN, AMP Footboll czy Wojskowa Akademia Techniczna.

Marka prężnie rozwija również swój własny ośrodek rehabilitacyjny. Mieszczący się w Gliwicach obiekt wykorzystując egzoszkielety czy wirtualną rzeczywistość stał się jednym z najnowocześniejszych w Polsce.

01_ Klient

02_ Zakres prac

  • Analiza rynku i grupy docelowej
  • Projekt logo
  • Księga identyfikacji wizualnej
  • Główny motyw przewodni marki
  • Elementy identyfikacyjne
  • Animacje

03_ Nagrody

Strategia
zaszyta w znaku

Minimalistyczna forma materiałów identyfikacyjnych bezpośrednio przekłada się na nowoczesny wizerunek a przy tym jest łatwiejszy w odbiorze dla szerszej grupy docelowej. Odbiorcami marki są nie tylko ośrodki rehabilitacyjne czy szpitale ale również osoby szukające pomocy.

Sygnet z logo stał się fundamentem budowania całej strategii wizualnej, jest nie tylko znakiem, który identyfikuje markę oraz nawiązuje do poprzedniej wersji logo ale również definiuje sposób w jaki budowane są kolejne jej elementy. Pozwala podkreślić komunikację pomocy oraz nadać technologicznego charakteru marce.

Ikony kategorii

Konstrukcja ikon bezpośrednio odwołuje się do idei zaszytej w logo, dlatego elementy ruchu oraz "oplatania" są widoczne w każdej z ikon. Zróżnicowana kolorystyka ma za zadanie ułatwić odbiorcy odnalezienie danej kategorii.

Inne realizacje

THE 113

Your creative advantage.

Zobacz

WOLF

Natura trójwymiarowej technologii

Zobacz

Zmorph

Nowe spojrzenie na branżę wydruków 3D

Zobacz