Nawiguj pomiędzy projektami

Symbol Studio

Historie zaprojektowane
w symbolach

Fresh Brands
Nowoczesny wizerunek marki fashion

Klient:

Fresh Brands to marka ”fashion”, która za sprawą wielu różnych branż w swojej ofercie oraz elastycznego podejścia wyróżnia się na tle konkurencji. Marka nie zamyka się na nowe rozwiązania, dąży do ciągłego rozwoju i idzie na przeciw aktualnym trendom. W swojej ofercie posiada różnorodny asortyment skierowany głównie do młodych osób (20-35 lat) ceniących dobry design, oraz modę.

Wyzwanie:

Stworzyć  mocny, kontrastowy, dynamiczny wizerunek, który nawiązywać będzie do nazwy marki i poprzez swoją formę komunikować będzie zmieniające trendy i świeże spojrzenie w branży fashion.

Rozwiązanie:

Zaprojektowany został znak nawiązujący do flagi oraz litery „F”, który nie tylko  jest symbolem wcześniej wymienionych wartości ale jest również manifestem marki. Forma znaku jest skalowalna,  dlatego też została wykorzystana jako główny motyw przewodni marki. Jest on na tyle uniwersalny, że można go stosować zarówno w identyfikacji wizualnej jak i w bezpośredniej komunikacji marki.

Zakres prac:

Skontaktuj się
Skontaktuj się.
Opowiedz mi swoją
historię.
kontakt@symbolstudio.pl
ul.Wincentego Pola 27,
44-100 Gliwice
Strona na której się znajdujesz używa plików cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na politykę prywatności.