Symbol Studio

©

Jesteśmy studiem brandingowym.
Definiujemy marki na nowo.

Zjedź niżej i dowiedz się więcej

Playdesign

YOUR SPACE DESIGNED BY YOU

DZIĘKI PLAYDESIGN, ZABAWA W URZĄDZANIE WNĘTRZ NABIERA NOWEGO WYMIARU.

Playdesign to aplikacja do tworzenia i aranżacji wnętrz w łatwy i intuicyjny sposób. To co wyróżnia Playdesign to połączenie ze sobą trzech odmiennych grup docelowych. Pierwszą z nich są konsumenci, dla których jest to miejsce do stworzenia wymarzonej przestrzeni z wykorzystaniem technologii 3D. Kolejną grupą są projektanci, którzy otrzymają nowe miejsce, by powiększyć swoje możliwości biznesowe w aranżowaniu przestrzeni. Ostatnią grupą odbiorców są  producenci mebli oraz akcesoriów wyposażenia wnętrz, dla których jest to nowe miejsce, by zdywersyfikować sprzedaż swoich produktów.

Playdesign to narzędzie pełne inspiracji, które zawiera wizualizacje pomieszczeń w 3D z możliwością ich przeglądania oraz tworzenia zarówno przez projektantów jak i samych użytkowników. To również ogromna baza produktów różnych producentów, które można zakupić bezpośrednio z poziomu platformy.

Dzięki Playdesign zabawa w urządzanie wnętrz nabiera nowego wymiaru.

01_ Klient

02_ Credits & zakres prac

 • Mateusz Pałka
 • Strategia komunikacji
 • Strategia wizualna
 • Projekt logo
 • Elementy identyfikacyjne
 • Wizualizacje 3D
 • Animacje
 • Projekt interfejsu aplikacji
 • Makiety funkcjonalne (UX)
 • Projekt strony www (UI)
 • Dawid Pałka
 • Business

03_ Nagrody

Zabawa formą
na wielu poziomach

Logo to minimalistyczna forma interpretacji przestrzeni, platformy oraz ruchu.

Zależało nam na prostym znaku, który nie tylko będzie punktem wyjścia do wykorzystania go w animacji i rozszerzonej komunikacji wizualnej, ale również sprawdzi się bardzo dobrze jako ikona aplikacji czy avatar na social mediach.

Branding dla marki Playdesign jest wielopoziomowy. Odnosi się do dynamiki i satysfakcji towarzyszącej samodzielnemu projektowaniu. W swoich mechanizmach system wykorzystuje zabawę formą, przestrzenią i ruchem.

W strategii komunikacji skupiliśmy się na użytkowniku kierując bezpośrednio do niego każdą formę informacji. Główny slogan marki "Your space design by you" nie tylko podkreśla znaczenie użytkownika, poprzez podwójne użycie słowa You", ale również ma zobrazować łatwość obsługi - aplikacja jest na tyle prosta, że projekt wykonasz sam.

Twoja podróż projektowa zaczyna się tutaj!

Zaprojektowane mikrointerakcje mają zadanie podkreślać główne założenia marki, czyli przestrzeń, zabawę i ruch.

Projektując stronę skupiliśmy się na wyjaśnieniu czym jest Playdesign oraz przekazaniu wartości, które otrzymuje użytkownik, wykorzystując zarówno elementy wizualne jak i komunikację werbalną.

Mechanika strony oparta jest w dużej mierze na interakcji z użytkownikiem. Przykładowo - pewne elementy pojawiają się w formie animacji po scrollu użytkownika. Zabiegi te mają zwiększyć immersję, by użytkownik "zanurzył się" w świat projektowy oraz lepiej wyjaśnić działanie Playdesign.

Inne realizacje

Amazemet

FREEDOM IN METAL ADDITIVE MANUFACTURING DEVELOPMENT & PRODUCTION

Zobacz

Hyperset

WE DEFINE AUTOMATION

Zobacz

Brightpool

More than FINANCE

Zobacz