©
2019
Następny projekt
Poprzedni projekt
zjedź niżej

Raisead
We rising great businesses

Założenia

Raisead to firma skupiająca działalność biznesów z różnych branż i sektorów. Marka kładzie nacisk przede-wszystkim na rozwój nowych technologii, które wdrażane są w kolejnych etapach tworzenia nowych podmiotów. Jak sami mówią o sobie "Tworzymy wspaniałe marki".

Zadaniem Symbol Studio było wydobyć technologiczny charakter marki tworząc kompletną identyfikację wizualną, ilustracje oraz stronę internetową.

Wynik

Powstała identyfikacja wizualna wydobywa najważniejsze cechy marki- technologia oraz tworzenie nowych biznesów. Nowe logo składa z prostej technicznej typografii oraz monogramu, który nawiązuje do wspomnianych wcześniej cech a przy tym uzyskany został dynamiczny charakter by podkreślić szybki i odważny rozwój marki na rynku.

Ideą do stworzenia głównego motywu przewodniego marki było pokazanie jej jako "twórcy, kreatora
z nieszablonowym podejściem". By uzyskać ten cel powstała ilustracją nawiązująca do fresku "stworzenie Adama". Wykorzystanie "Boskiej ręki" ma podwójną symbolikę - wspomniany wcześniej element twórczy jak i również przedstawienie marki jak głównej firmy, kontrolującej pozostałe podmioty. Całość posiada technologiczny styl nawiązujący do logo. Motyw ten jest na tyle uniwersalny że można go stosować w całości jak i wykorzystując tylko geometryczne kształty. Główny motyw przewodni nadał również styl ikonom oraz ilustracjom.

animacja logo
proporcje logo
budowa logo
główny motyw przewodni marki
ilustracje technologiczne
animacje ikon
identyfikacja wizualna plakaty
technologiczna identyfikacja wizualna
technologiczne logo
projekty wizytówek
księga znaku
technologiczna strona internetowa
Skontaktuj się
+48 794 414 109
kontakt@symbolstudio.pl
ul. Wincentego Pola 27
Park Naukowo Technologiczny
(Technopark Gliwice)
44-100 Gliwice
NIP
9691457763
Napisz do mnie
Dziękuję za twoją wiadomość!
-
Odpowiem najszybciej jak tylko będzie to możliwe
Ups! Coś poszło nie tak, sprawdź jeszcze raz formularz!