Nawiguj pomiędzy projektami

Symbol Studio

Historie zaprojektowane
w symbolach

Gemly
Identyfikacja wizualna platformy dla graczy.

Klient:

Gemly to platforma dla graczy, stworzona przez Techland Sp. z o. o., której zadaniem jest sprzedaży i promowanie gier produkowanych przez firmę Techland, wiodącego developera oraz wydawcy gier na polskim rynku. Techland współpracuje między innymi z takimi markami jak Warner Bros czy Interactive Entertainment.

Wyzwanie:

Zadaniem było stworzenie dynamicznego wizerunku, który w prosty sposób będzie można rozszerzać i wykorzystywać do promocji platformy.

Rozwiązanie:

Logo zostało zaprojektowane w taki sposób by była możliwość jego rozszerzenia o dodatkowe elementy, budując przy tym główny motyw przewodni marki. Elementy dynamiczne, umieszczane w znaku są zmienne w zależności od sposobu komunikacji w danym momencie. Mogą to być np. wydarzenia, promocje produktów lub nowości. Elementy te umieszczane są w perspektywie zgodnej ze znakiem, tworząc przy tym spójną całość. Dodatkowym elementem w budowie głównego motywu przewodniego są tworzące się linie wokół logo, nadają całej formie przestrzeni oraz podbijają technologiczny charakter marki. Kierunek ich „poruszania się” sprawia że zwiększa się również jego dynamika.

Zakres prac:

Nagrody i wyróżnienia:

Nazwa marki
+
Miejsce / platforma
+
Kształt kryształu
nawiązanie od słowa "GEM"
=
Logo system - rozszerzenie funkcjonalności logo
Schemat budowania głównego motywu przewodniego
Skontaktuj się
Skontaktuj się.
Opowiedz mi swoją
historię.
kontakt@symbolstudio.pl
ul.Wincentego Pola 27,
44-100 Gliwice
Strona na której się znajdujesz używa plików cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na politykę prywatności.