Nawiguj pomiędzy projektami

Symbol Studio

Historie zaprojektowane
w symbolach

Evisa Express
Elektroniczny System Autoryzacji Podróży

Klient:

Evisa Express to system, który pomoże ci wypełnić wszystkie formalności związane z otrzymaniem wizy elektronicznej. Łatwość obsługi oraz wsparcie na każdym etapie to główne cechy, które definiują Evisę Express.

Wyzwanie:

Klient powierzył nam prace nad kompletnym odświeżeniem identyfikacji wizualnej oraz strony internetowej tak by bezpośrednio trafić do określonej grupy docelowej, jednoznacznie odróżnić się od konkurencji, wyznaczyć nowy, czytelny kierunek komunikacji oraz ułatwić cały proces dokonywania zakupu wizy przez stronę internetową.

Rozwiązanie:

Główną inspiracją do zaprojektowania nowej komunikacji wizualnej był dokument paszportu. Nawiązanie do kolorystyki, kompozycji oraz charakterystycznych elementów zabezpieczeń sprawiło że nie tylko odnieśliśmy się do oferowanych usług ale również zbudowaliśmy rządowy charakter, który zwiększa zaufanie i skraca dystans pomiędzy marką a potencjalnym odbiorcą.

Zakres prac:

Brali udział:

evisa express projekt logo
evisa express projekt logo
evisa express proporcje logo
Logo system

Podstawowa wersja logo została rozszerzona o kolory używane w fladze danego kraju. W ten sposób powstał logo system stosowany na stronie internetowej, który wyświetlany jest zależnie wyboru destynacji.

evisa express logo system
evisa express papier firmowy oraz wizytówka
evisa express projekt wizytówki
Kompozycja

Kompozycja Key Visualu została oparta o układ stosowany w paszportach natomiast styl elementów został dostosowany pod markę Evisa Express. W ten sposób budujemy rządowy charakter marki.

Idea głównego motywu przewodniego marki
Zdjęcia

Zdjęcia destynacja zawierają charakterystyczne dla nich obiekty. Dodatkowo są one wykadrowane w taki sposób by pokazać detal. Dzięki temu skracamy dystans pomiędzy marką a odbiorcą.

+
Wynik
evisa express główny motyw przewodni marki
evisa express główny motyw przewodni marki USA
Komunikacja zależna od destynacji
evisa express główny motyw przewodni marki Sri Lanka
evisa express główny motyw przewodni marki Egipt
Strona www

Największym wyzwaniem było zaprojektowanie układu o instytucjonalnym wyglądzie i stylu, zawierającego dużo tekstu dostarczonego przez wewnętrzny zespół SEO.

evisa express główny motyw przewodni marki
Ścieżka użytkownika

W zależności od grupy użytkowników pierwszy kontakt z witryną znajduje się na innej stronie docelowej.

evisa express mapa strony
Określenie stylu
evisa express siatka strona wwwevisa express styl www
Podstrony destynacji
evisa express strona wwwevisa express strona www podstrony
Werjsa mobilna

Większość użytkowników składa wniosek o wizę na urządzeniach stacjonarnych, ale mobilność jest niezbędna, jeśli chodzi o wyszukiwanie informacji.Dlatego układ musiał być zaprojektowany w taki sposób, aby był łatwy i przyjemny do czytania na małych ekranach, szczególnie dla osób dorosłych o słabym wzroku.

evisa express wersja mobilna
Skontaktuj się
Skontaktuj się.
Opowiedz mi swoją
historię.
kontakt@symbolstudio.pl
ul.Wincentego Pola 27,
44-100 Gliwice
Strona na której się znajdujesz używa plików cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na politykę prywatności.